Lokal me qera

600€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 153 M 2
  • Year Built: 2014

Description

Zeka Patundshmëri ofrone lokalin për qiradhënje në Fushë Kosovë.

Lokale ndodhet prapa Albi Market,saktësishtë përball Restaurant “D’Oro Lounge ”

Lokali ka një sipërfaqe prej 153 m²,dhe ka dy hyrje,dhe parking të bollëshëm para dhe mbrapa.

Lokali është i përshtatëshme për shumë veprimtari të ndryshme.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni.

Tel: +383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1 N 8
Ulpianë -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]