Lokal me qera në Prishtinë.

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 117 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Ofrohet lokali me qera,me sipërfaqe prej 117 m²,në lagjen Mati 1 në Prishtinë,
Është orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.
Qmimi dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e lokalit.
Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]