Jepet me qera kati i shtëpisë në Lakrishtë-Prishtinë

180€
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 40 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2000

Përshkrimi

Jepet me qera katë shtëpije prej 40 m² neto,kati përdhesë në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.

Banesa orgonizohet nga:
Dhomë me këndin e gatimit , një dhomë dhe një banjo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtin

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]