Garazha për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Garazhet
1

Hapsira

  • Hapsira: 15 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2019

Përshkrimi

Shitet nga Zeka Patundshmëri garazha prej 15 m²,në lagjen Emshir në Prishtinë.

Garazha është e gatëshëm dhe me dokumentacjon të rregullt.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarin e garazhes.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]