Garazha ne shitje

Na kontaktoni per cmime
Garages
1

The space

  • Land Size: 14.5 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Patundshmëri ofronë garazhën e gatëshme për shitje, ndodhet në lagjën Emshir në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e podrumit, dhe me 14.5 m².

Çmimi është 12.000 eu m², dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të garazhës.

Për më shumë informacjone, ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]