Duplex në shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 132 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje Duplex, niveli i parë 72.99 m² dhe niveli i dytë 59.95 m²,në lagjen Mati 1 në Prishtinë, ndërtim i VG Construction, largë nga shkolla fillore Pavarësija vetëm 400 metra, largë nga ambulanca 400 metra dhe nga rruga C vetëm 150 metra.

Duplex është e gatshme për banim në fund të 2023-të.

Duplex orgonizohet:
Niveli i parë:Qëndrimi ditor, së bashku me kuzhinën, banjo&wc dhe dalje në ballkon me orjentim nga jugu,
Niveli i dytë:tri dhoma e gjumit po ashtu nga jugu,dy banjo dhe depoja.

Sistemin e ngrohjes është me rrymë ,dhe së shpejti pajiset edhe me nxemje me Termokos.
Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e duplex,mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

Informatat:
Tel:+383/49 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeke Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]