Banesën për shitje në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65.69 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesë e gatëshme për shitje 1+1 në qytetin e Vushtrrisë.

Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane te aprovuar nga Komuna e Vushtrrisë.

Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.
Standarde bashkëkohore,hapsirë e bollëshme.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor&Kuzhina, një dhomë gjumi, banjo&wc, koridori dhe ballkoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]