Banesën për shitje në Velani-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 133 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa e gatëshëme 3+1, në lagjen Velani në Prishtinë.

Një nga zonat më të mira të Prishtinës, me ndërtues Agullimi.

Banesa ka këtë përbërje:
Qëndrimi ditore, tri dhoma gjumi, kuzhina me tryezari dhe dalje në ballkonë, dy banjo&WC.
Dhe dy garazha.

Banesa është në një nga, ndërtimet Prishtinë,me sipërfaqe totale 133.09 m².

Na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]