Banesën për shitje në Tophane-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 55.06 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa e gatëshme, me sipërfaqe 55.06 m² , e cila ndodhet në lagjen Tophane në Prishtinë, me orientim nga oborri.

Posedon një hapësirë tejet të mirë shfrytëzueshme.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën me dalje në ballkonë.
Një dhomë gjumi.
Një banjo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502

WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]