Banesën për shitje në Prishtinë-Veternik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 72 M 2
  • Year Built: 2016

Description

Pranë rrugës M 2 në lagjen Kalabria, shitet banesa 2+1, e gatëshme dhe me fletë poseduse, me sipërfaqe totale 72,5 m² në Prishtinë.

Banesa vjen me një vlerë shumë të mirë në treg, dhe është e ndërtuar në vitin 2016-të.

Banesa është shumë pak e banuar, ndodhet në kati e 4-të, dhe me pamje nga lindja.

Ka një planimetri të rregullt bruto, me një koridor në hyrje i cili bënë ndarjen te qëndrimi ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo&WC me dritare, dhe ballkoni.

Qmimi i banesës është 1220 eu m².

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]