Banesën për shitje në Prishtinë-Mati

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 105.30 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në lagjën Mati 1 në Prishtinë, me sipërfaqe totale 105,30 m².Me ndërtues Cima Construction.

Banesa është e gatëshme dhe e mobiljuar me pamje nga Lindja-Përëndim.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .
Tri dhoma gjumi
Dy banjo&wc
Ballkoni

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049507502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]