Banesën për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 129.85 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet super banesë për shitje 3+1 në fazën e ndërtimit në afërsi të rrugës C në Prishtinë.

Ka një sipërfaqe totale prej 129.85 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje të mirë.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,tri dhoma gjumi, dy banjo me wc dhe depo.

Banesa pritet të përfundoje në pranverën e 2024.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502
+383/046507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]