Banesën për shitje në Prishtinë-Mati 1

1,220€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 56.64 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Ofrohet banesa për shitje në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, një dhomë gjumi dhe një banjo&WC, si dhe garazha.

Banesa gjendet katin e 4-të dhe ka 56.64 m²,banesa është e gatëshme dhe me fletë poseduse.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502
+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]