Banesën për shitje në Prishtinë-Mati 1

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 58.82 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Ëmbëlsira për fundë!

Banesa ndodhet rreth rrotullimit të rrugës C dhe asaj Muharrem Fejza, në lagjen Mati 1-Prishtinë.

Banesa ka të pamje të mirë,me sipërfaqe totale prej 58.82 m².

Banesa është e gatëshme për banim në fund të 2023.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor së basku me kuzhine dhe dalje në ballkonë,1 dhomë gjumi, 1 tualet me wc.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]