Banesën për shitje në Prishtinë-Arbëri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën për shitje në lagjën Arbëri në Prishtinë, me sipërfaqe totale 87.70 m², e ndërtues Fokus Invest..

Banesa është e gatëshme në Dhjetor të 2024-të, me pamje nga Lindja.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .
Dy dhoma gjumi
Dy banjo&wc, depo.
Ballkoni

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]