Banesën për shitje në Prishtinë.

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 95.65 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Si gjithëmon sa më afër të klientëve tonë,kësaj here për ju një banesë shumë të mirë ,dhe hapsirë e pamje të bollëshëme.

Banesat e mira si kjo është e vështirë të gjinden por jemi ne të cilët e gjejnë banesën e duhur për ju.

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 96.5 m²,me orjentim nga lindja,si dhe gjindet në lagjen Prishtina e Re.

Banesa është në fazën përfundimtare dhe pritet të përfundoje në gjysmën e parë të 2023.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina dhe trapezerija e tëra me dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo&wc.
Depoja.

Qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]