Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 118.6 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa 3+1 në lagjen Mati 1,pranë rrugës Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka sipërfaqe totale 118.6 m²,dhe ndodhet në katin 6-të.

Banesa orgonizohet në,qëndrimi ditor,së bashku me kuzhinë dhe me dalje në ballkon,tri dhoma gjumi,dy nga to daje në ballkon dhe dy banjo&Wc

Banesa përfundonë në dhjetor të 2023 ,dhe marrëveshja për qmim dhe kushte të pagesës bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 45

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]