Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.56 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet banesa për shitje, me sipërfaqe 91,56 m² me lokacion në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa është e gatëshme gjatë vitit 2025.

Banesa orgonizohet nga:
Në koridor hyrës që bënë shpërndarjen në sallon&kuzhina me dalje në ballkon me ndriqim nga dy anet lindje, dy dhoma gjumi si dhe dy banjo&wc.

Objekti është në fazën e punëvetë vrazhda, dhe ka një ndërtim kualitativ,të mbikqyrur mirë.

Për me shumë na kontaktoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]