Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Po kërkoni banesë për të jetuar në një hapësirë të bollëshëme, dhe në lagjën më të rehatëshëme në Prishtinë? Mos kërkoni më tejë se banesa që ne e prezentojmë, me 91 m², kati V-të ka qëndrimin ditor me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe ballkoni, ofron atë qka ju jeni duke kërkuara.

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1 në Prishtinë, gjegjesishte mes rrugës Muharrem Fejza dhe asaj Enver Maloku-C.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]