Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86.89 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Po kërkoni banesë për të jetuar në një hapësirë të bollëshëme, dhe në lagjën më të rehatëshëme në Prishtinë?

Mos kërkoni më tejë se banesa që ne e prezentojmë, me 86.98 m², kati II-të ka qëndrimin ditor me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe ballkoni, ofron atë qka ju jeni duke kërkuara.

Banesa ndodhet në lagjën Kalabri, dhe me pamje nga Lindja.

Banesa shitet kështu me mobilje, dhe kontrata për këtë banesë bëhet me notarë.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi.

Agjencioni Zeka Patundshmëri.

✆049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]