Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Përshkrimi i pronës:
Banesa ndodhet në lagjen Prishtina e Re, fare pranë rrugës M2.
Sipërfaqja totale 89.62 m², ndodhet në katin e 9-të teknik,banesa pritet të përfundojë gjatë vitit 2024.

Orgonizohet në:
Ambient ndenje së bashku me këndin e gatimit dhe me dalje në ballkone,dy dhoma gjumi,dy banjo&wc dhe depoja.

Zona mjaftë përshtatëshme, për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Çmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni.

Agjensioni: Zeka Patundshmëri.

📞049 507 502

🌐www.zekagroup.info
📧info@zekagroup.info
📍Adresa: Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]