Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 117 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje banesa, me sipërfaqe 117,47 m² në katin e 5-të jo i fundit, me lokacion në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë, me ndërtues MIRI Construction .

Banesa ka orjentim nga jug, dhe ka këtë përbërje:Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkon, tri dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe depoja.

Banesa ndodhet në një lagje më të kërkuar nga klientët për banim, me vendparkim të bollëshme.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri.

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]