Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 109 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Shitet banesa 3+1 tek Deshishku Construction, në ish oborrin e Fabrikës së tullave, afër lagjes Tophane në Prishtinë me sipërfaqe 109,18 m², kati 6-të me pamje nga Jugu-Përëndimi.

Orgonizimi:Salloni i ndenje së bashku me kuzhinë dhe dalje në ballkon, tri dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe depo.

Banesa është në fazën e punëve të vrazhda, dhe pritet të përfundoje në 24 muajet e ardhëshëm.

Na shkruani një mesazh privat, për të zbuluar më shumë për këtë banesë, dhe për të rezervuar termin që ta shihni këtë banesë më për së afërmi.

Agjencioni Zeka Patundshmëri.

✆049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]