Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 119.5 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe totale 119.80 m² si dhe ndodhet në katin e 6-të, e cila ndodhet në Rrugën A, ndërtim i Anna Residence.

Banesa ka këtë renditje:
Qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit ku njëra prej tyre është master bedroom, një banjo, depo dhe një ballkon.

Banesa ka pamje të jashtëzakonshme Lindje-Përëndimi, banesa është në fazën e ndertimit ku edhe pritet të përfundoje në fund të vitit 2025-të.

Ka lokacion tejet të përshtatshëm për banim, me pamje të hapur nga rruga në të gjitha anët.

Për më shumë informacjone na konaktoni:

Agjensjoni Zeka Patundshmëri .

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]