Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.40 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Pranë rrugës Malush Kosova, shitet banesa 2+1 në fazënpërfundimtaretë punëve, me sipërfaqe totale 85.40 m² në Prishtinë.

Banesa vjen me një vlerë shumë të mirë në treg, dhe është e gatëshme gjatë vitit 2024-të.

Banesa , ndodhet në kati e 1-të, dhe me pamje nga lindja.

Ka një planimetri të rregullt bruto, me një koridor në hyrje i cili bënë ndarjen te qëndrimi ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC, depo dhe ballkoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]