Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 120 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesa ndodhet në lagjen Mahalla e Muhagjerëve në Prishtinë.
Sipërfaqja totale 120 m²,ndodhet në katin e 9-të teknik,banesa pritet të përfundojë gjatë vitit 2024.

Orgonizohet në:
Ambient ndenje së bashku me këndin e gatimit dhe me dalje në ballkone,tri dhoma gjumi,dy banjo&wc dhe depoja.

Zona mjaftë përshtatëshme, për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Çmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

INFORMATAT:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]