Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 80.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa me garazhe për shitje, në një vend ideal për banim dhe në një objekt të dalluar në atë zonë, fjala bëhet për lagjen Prishtina e Re dhe ndërtuesin Ariani Company në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 8-të, dhe një sipërfaqe totale prej 80.5 m²,me orjentim nga veri-lindje.

Banesa është gatëshme, e mobiljuar dhe gatëshme për aktin notarijal.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina me depo dhe trapezeri e tëra me dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi
Një banjo&wc, dhe një depo.

Qmimi dhe pagesat bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]