Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën për shitje në lagjën Arbëri në Prishtinë, me sipërfaqe totale 62 m².

Banesa është gjatë vitit 2025-të, me pamje nga përëndimi.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .
Një dhomë gjumi
Një banjo&wc
Ballkoni

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+383/049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]