Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 110 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofronë për shitje banesën me sipërfaqe prej 110 m² me lokacion në lagjen e Muhagjerëve në Prishtinë.

Banesa ka këtë orgonizim:
Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkonë, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe depoja.

Banesa është në fazën përfundimtare të punëve dhe pritet te behet funksionale gjatë vitit 2024-të.

Sistemin e ngrohjes e ka me kalda elektrike, po ashtu objekti posedon edhe dy ashensor.

Për më shume informacjone na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]