Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 112 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Super banesë 3+1 në shitje në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin e 9-të,me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 112 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,me pamje nga lindja-jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkoni.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.
‐-‐———————————————————————-
Tel:+383/049507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]