Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 100.7 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Zeke Patundshmëri ofronë për shitje banesën me sipërfaqe prej 100.07 m², në lagjen Prishtina e Re nga ndërtuesi Albanica Homes.

Banesa ka orientim nga lindja-përëndim, dhe ka këtë renditje : Qëndrimi ditor me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe ballkona.

Sistemi i ngrohjes është me me energji elektrike, si dhe objekti ka dy lifta dhe parking mjaftuëshme për banorët në objektë.

Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Banesa pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të,si dhe qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një vizitë në këtë pronë apo edhe në të tjerat.

_____________________________________________
Tel:+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D6 H45
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]