Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 70.40 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 2+1 ne lagjen me te mire ne Tophane ne Prishtine,me siperfaqe pre 70.36 m²,kati 8 pamje fantastike.

Orgonizimi :Qendrimi ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, një banjo dhe ballkoni.

Banesa eshte e gateshme per banim në Shtator të këtij viti.

Qmimi dhe kushtet e marreveshjes behen me pronarin e baneses.

Per me shume informacjone na kontaktoni ne telefon,ose na vizitoni ne zyret tona te punes.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D6 H45 Kati I Nr 8
Prishtine

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]