Banesën për shitje në Prishtinë

1,300€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ne realizojmë ëndrrat tuaja!
Zeka Patundshmëri-SHPK

Prezentojmë banesën për shitje në Prishtinë,ne lagjen Arbëri.

Banesa gjindet në katin e 1-të dhe me 84.5 m² ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.

Objekti është lëshuar në vitin 2022, dhe banesa është e mobiljuar dhe ashtu siq shihet në foto shitet.

Rënditje e banesës:
Qëndrimi ditor&Kuzhina me dalje në ballkone me orjentim nga lindja.
Dy dhoma gjumi me orjentim nga përëndimi.
Dy banjo&wc

Banesa është pronë private,dhe ka një qmim prej 105.000 € në total.

Informatat shtese:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]