Banesën për shitje në Prishtinë

230,000€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 67 M 2
  • Year Built: 1987

Description

Banesa në shitje e gatëshme dhe ashtu siq shihet në foto,e lokacjoni midis qyteti të Prishtinës.

Ndodhët në katin e 1-të mbi lokale dhe tash për tash shfrytëzohet për zyre.

Orgonizimi i banesës:

Banesa ka 2 dhoma.
Kuzhina veqmmas me trapezeri.
Dhe banjo me ballkone nga rruga kryesore.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]