Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 119.5 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 3+1 në katin e 4-të ,me sipërfaqe totale prej 119.5 m².

Banesa është e gatëshëm në pjesën e parë të të 2024 për banim , me një organizim të mirë dhe pamje nga lindja.

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.
Tri dhoma gjumi
Dy banjo dhe depoja.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.
INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502
+383/046 507 502
WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]