Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 92.8 M 2
  • Year Built: 2024

Description

SUPER OFERTË!!!!
Nga Zeka Patundshmëri

Banesa ka një sipërfaqe totale prej 92.8 m²,me orjentim nga lindja,si dhe gjindet në lagjen Emshir në Prishtinë.

Banesa është në fazën përfundimtare dhe pritet të përfundoje në gjysmën e parë të 2024.

Banesa disponon :
Ambijent ndenje, kuzhina dhe trapezerija e tëra me dalje në ballkonë.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo&wc.

Qmimi bëhet sipas marrëveshjes me pronarin ,si dhe pagesat mund të bëhet deri në fundë te 2024!

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishti

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]