Banesën për shitje në Prishtinë

950€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 65.98 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën 1+1,në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Objekti është në fazën e ndertimit, dhe pritet të përfundoje në gjysmën e parë të 2023.

Banesa ka një sipërfaqe pre 65,98 m²,kati i 10 dhe me orjentim shumë të mirë.

Banesa ndahet në këto njësi:

Qëndrimi ditor&Kuzhina,një dhomë gjumi,një banjo dhe ballkoni.

Qmimi i banesës 950 eu m².

Mos hezitoni të na kontaktoni për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

TEL:+38349507502
+38346507502

Për më shume rreth nesh:

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D6 H45 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]