Banesën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 95.65 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa 2+1,në lagjen Mati 1 në rrugën Isë Kastrati në Prishtinë,zona ku ndodhet banesa ka nje pamje të mirë të qytetit.

Banesa ndodhet në katin 2-të,të një objekti në ndërtim e sipër dhe vetëm 5 katëshë,I cili pritet të përfundojë në Shtatore të 2023.

Është e orgonizuar në dy dhoma gjumi,një tualete,dhomë ndenjës me kënd të gatimit,një ballkonë dhe depo.

Banesa ka orjentim nga jug-përëndim,qmimi dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]