Banesën për shitje në Lipjan

580€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.31 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Tek rrethi kryesror në qendër të Lipjanit e buzë rrugës ,në një nga komplekset më të bukura të asajë zone,ofrojmë banesën për shitje 2+1+2 banjo&wc.

Prona ndodhet në katin e 5-të ,dhe me pamje nga Veri-Lindja dhe oborri.

Orgonizohet në një ambijent ndenje të bollëshëm me dalje në ballkon dhe së bashku me kuzhinë dhe trapezerija,2 dhoma gjumi, koridori i hapur dhe 2 banjo&wc.

Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka investim të mirë në një sipërfaqe 89.31 m².
Objekti pritet të përfundoje gjatë vitit 2024.

Ka dokumentacjon për tek notari ,qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shume na kontaktoni:

Telefononi:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:info@zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45-Kati 1
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]