Banesën për shitje në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 117 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesa në qytetin e Gjilanit.

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në objektet e Albi Residence në Gjilan, banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet në katin e 5 dhe me 117 m² ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Objekti pritet të lëshohet gjatë vitit 2024-të.

Pamje përëndim

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
Tri Dhoma gjumi,njëra nga dhomat ka banjon personale.
Dy Banjo&Terrasa&Depo

Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objektë.
Për më shumë informacjone na kontaktoni nëtelefonë,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]