Banesën për shitje në Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 76 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në Fushë Kosovë prej 76 m² në katin e 1-të,e cila pritet të përfundoje në dhjetor të këtijë viti 2022.

Banesa orgonizohet në:
Qëndrimi ditor& Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo me wc dhe ballkoni

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]