Banesën për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

600€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 87 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Super banesë në fazën e ndërtimit 2+1 në shitje në lagjen më të qetë në Fushë Kosovë-Bresje.

Banesa ndodhet në katin e 1-të,të objekti të ri 8 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 87 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu.

Banesa pritet te përfundoj në Prill 2023.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, dy dhoma gjumi,banjo,depo dhe ballkoni.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]