Banesën për shitje në Fushe Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 83.79 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Sjellim në treg një banesë në një objekt tejet kualitativ në Fushë Kosovë-Bresje me ndërtues Ardi Invest .

Banesa ka sipërfaqe totale prej 83,79 m², gjendet në katin e 2-të me pamje Jug-Përendim.

Orgonizohet në: Koridor shpërndarës, sallon ndenjeje&kuzhina, dy dhoma gjumi, një banjo&WC,depoja dhe ballkoni.

Banesa është e gatëshëme e mobiljuar siq shihet në fotot, kontrata e shitëblerjës bëhet tek notari.

Banesa ndodhet në një lagje më të kërkuar nga klientët për banim, me vendparkim të bollëshme.

Për më shumë detaje mos ngurroni të na kontaktoni.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri.

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]