Banesën për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

620€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.43 M 2

Description

Kjo banesë rreth 85.43 m², ndodhet në katin e 6-të të një objekti në Fushë Kosovë-Bresje fare pranë rrugës M9.

Banesa përbëhet nga qëndrimin ditor&Kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo&wc dhe ballkoni.

Banesa është e gatëshëm për banim gjatë vitit 2023.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]