Banesën për shitje në Fushë Kosovë-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 88.58 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet super banesë për shitje 2+1 në fazën përfundimtare të ndërtimit , buzë rrugës M9 në Fushë Kosovë.

Ka një sipërfaqe totale prej 88.58 m² ,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga përëndimi ,kati 7-të jo i fundit.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo me wc dhe depo.

Banesa pritet të përfundoje në Korrik të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]