Banesën për shitje në Fushë Kosovë

660€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.70 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Super banesë 2+1 në shitje në lagjen më të qetë,afër qerdhes së shtetit në Fushë Kosovë.

Banesa pritet të përfundojë në muajin Pril të 2023.

Banesa ndodhet në katin e 7-të,të objekti të ri 8 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 91,70 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga lindja.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndin e gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,dy banjo& wc dhe depo.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502
+383/046507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]