Banesën për shitje në Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 76.25 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën 2+1,rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e 7-të,të një objekti me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 76.25 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, dy dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni ku kan dalje dhoma e ndenjës dhe njëra nga dhomat e gjumit.

Banesa pritet të përfundoje në Tetor të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]