Banesën për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 95.25 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Super banesë në fazën e ndërtimit në Fushë Kosovë 2+1 në shitje,në rrugën Hajrullah Zymi.

Ka një sipërfaqe totale prej 95.25 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje të mirë.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma gjumi,banjo dhe depo.
Banesa pritet të përfundoje në pranverën e 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]