Banesën për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 69.33 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ëmbëlsira për fundë!

Banesa ndodhet në rrugën Faik Konica në Fushë Kosovë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 3-të teknik,me sipërfaqe totale prej 69.33 m².

Banesa është e gatëshme për banim dhe e mobiljuar ka fletën poseduse.

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor ndaras nga kuzhina ,kuzhina ndaras,1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Veqorija e banesës është që banesa mundet te kthehet ne dy dhoma gjumi,kuzhina në dhomë gjumi a kuzhina me u vendos në qëndrimin ditor.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]