Banesën për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 98.98 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shitet banesa me fletë poseduse 3+1 prapa Mobilerisë ALBED në Fushë Kosovë, përballë Naimi Regllazhe.

Ndodhet në katin e 7-të të banimit me pamje nga Lindja, me sipërfaqe totale 98.98 m².

Orgonizohet:Salloni ndenje me ambijent gatimi me dalje në ballkone, tri dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe ballkoni.

Banesa është e gatëshme për banim, kontrata për këtë banesë bëhet me notar.

Objekti është pranuar teknikisht për pak pritet fleta poseduse.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]